pgr-sportowyrokszkolny pgr-wieczorne-koledowanie-gimnazjalistow
pgr-jaselka-w-klasie-3d pgr-konkursstrefowy'drogadosoczi'
pgr-XVI Grand Prix Legionowa w plywaniu pgr-mikolajkowezawodyplywackie-2menu-poziome-zapisy do klas 1 gimnazjum menu-poziome-zapisy do klas 1 SP menu-poziome-zapisy przedszkolakow menu-poziome-Przeglad Filmow Mlodziezy Szkolnej o Wyszkowie menu-poziome-projekty-gimnazjalne-1  
menu-poziome-Dobre Praktyki Szkolne  

Multimedia

Film promocyjny - pływanie
LipDub
Hymn Szkoły Podstawowej nr 5
Hymn Gimnazjum nr 1
szkoła xd.mp3

Nasi sportowcy

Kamil Bodzon
Sandra Czyż
Łukasz Jagielski
Marcin Jaszewski
Franciszek Prus
Tobiasz Wojtkowski
środa, 19 marca 2014

 

Na "Zemście" Aleksandra Fredry w Teatrze Polskim w Warszawie

 

 

Uczniowie klasy I g oraz kilku innych klas pierwszych naszego gimnazjum w dniu 19.03.2014 roku obejrzeli "Zemstę" Aleksandra Fredry w Teatrze Polskim w Warszawie.

Spektakl wyreżyserowany przez Krzysztofa Jasińskiego miał premierę 9 marca 2013 roku. Wyróżnia go doskonała obsada. Główne role grają: Daniel Olbrychski - Cześnik Raptusiewicz, Andrzej Seweryn - Rejent Milczek oraz Joanna Trzepiecińska - Podstolina. W roli Papkina możemy podziwiać Jarosława Gajewskiego.

W przerwie przedstawienia obejrzeliśmy zabytkowe wnętrza budynku teatru, który istnieje od 1913 roku i w ubiegłym roku obchodził 100 - lecie powstania.

Mimo późnego powrotu wycieczka do prawdziwego teatru na długo pozostanie w naszej pamięci.

Wychowawczyni klasy I g : Marzena Pikora

Trzecioklasiści ze szkół podstawowych gminy Wyszków walczyli 12 marca 2014 roku w naszej szkole o tytuł Mistrza Ortografii. Konkurs został przeprowadzony pod honorowym patronatem Burmistrza Wyszkowa pana Grzegorza Nowosielskiego. Rozpoczął się gorącym powitaniem uczestników przez pana dyrektora Zbigniewa Szczerbę i panią wicedyrektor Wiesławę Witkowską. W zmaganiach z ortografią wzięło udział 22 trzecioklasistów z ośmiu szkół. Byli to uczniowie, którzy najlepiej zgłębili zasady ortograficzne i z dumą reprezentowali swoje szkoły.

Wzorem lat ubiegłych konkurs składał się z dwóch części: dyktanda w formie tekstu z lukami, wyjaśnienia pisowni poszczególnych wyrazów i rozwiązania zagadek.

Po sprawdzeniu wszystkich prac przez komisję okazało się, że Mistrzem Ortografii został Filip Maciejewski z ZSSP w Leszczydole Nowinach. Tytuł wicemistrza wywalczyli uczniowie naszej szkoły Wiktor Wiśniewski (kl. IIIc) i Mateusz Kukawski (kl. IIIc).  III miejsce w konkursie zajęła również uczennica naszej szkoły Oliwia Lipska (kl. III b). Nagrody książkowe Laureatom oraz drobne niespodzianki wszystkim uczestnikom wręczyli: Pan Sławomir Cieślak Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych w Wyszkowie oraz Dyrektor Szkoły.

Konkurs przygotowały panie: Małgorzata Gierek, Elżbieta Kwiatkowska, Katarzyna Baranowska.

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Tekst: Katarzyna Baranowska

Foto: Lucyna Wilczyńska
 

Nasi olimpijczycy

Kwiatkowska Klaudia
Paczkowska Weronika
Redel Mateusz
Rudnicki Wojciech

Sylwetki nauczycieli

Sylwia Głuc
Małgorzata Karłowicz
Zbigniew Malinowski
Lech Przychodzień
Dariusz Roszkowski

Dodaj nas do...

Umożliwiamy dodanie aktualnie czytanego artykułu do Twego serwisu społecznościowego:


Odwiedzin dzisiaj:89
Odwiedzin wczoraj:238
Odwiedzin w tym miesiącu:4509
Odwiedzin w poprzednim miesiącu:3508
Odwiedzin wszystkich:331479
Najwięcej odwiedzin dziennie:680
...a było to:02-09-2013
.
Twoje dane:
Unknown Unknown
Unknown Unknown
Unknown Bot Unknown Bot
Twój IP: 54.80.158.67


Copyright © 2011-2016 Zespół Szkół w Wyszkowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Aktualizacje by Beata Beszterda

Stworzone dzięki Joomla!.