pgr-sportowyrokszkolny pgr-wieczorne-koledowanie-gimnazjalistow
pgr-jaselka-w-klasie-3d pgr-konkursstrefowy'drogadosoczi'
pgr-XVI Grand Prix Legionowa w plywaniu pgr-mikolajkowezawodyplywackie-2menu-poziome-zapisy do klas 1 gimnazjum menu-poziome-zapisy do klas 1 SP menu-poziome-zapisy przedszkolakow menu-poziome-Przeglad Filmow Mlodziezy Szkolnej o Wyszkowie menu-poziome-projekty-gimnazjalne-1  
menu-poziome-Dobre Praktyki Szkolne  

Multimedia

Film promocyjny - pływanie
LipDub
Hymn Szkoły Podstawowej nr 5
Hymn Gimnazjum nr 1
szkoła xd.mp3

Nasi sportowcy

Kamil Bodzon
Sandra Czyż
Łukasz Jagielski
Marcin Jaszewski
Franciszek Prus
Tobiasz Wojtkowski
poniedziałek, 22 kwietnia 2013

 

Apel z okazji Dnia Ziemi

 

 

22 kwietnia 2013 r. klasy I d, II a oraz II b z nauczycielkami p. K. Baranowską, p. M. Gorczyńską, p. Lidią Rojek i p. Bogumiłą Bórawską Sadluk zorganizowały apel z okazji Dnia Ziemi. Na uroczystość przybyli uczniowie klas I-III, zerówka oraz „Tygryski" i „Biedronki" z przedszkola „Bajka".

Dzieci obejrzały trzy scenki, w których aktorzy przedstawili z jakimi problemami boryka się Ziemia i jak należy postępować, by jej nie niszczyć. Szczególną uwagę zwrócono na sprzątanie i segregację śmieci. Przedstawienie zakończyło się krótkim konkursem – wybrani uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące ekologii. Nagrodami za prawidłowe odpowiedzi były gromkie brawa i słodkie niespodzianki. Mamy nadzieję, że widzowie utwierdzili się w przekonaniu, że o naszą planetę musimy dbać wszyscy.

Tekst: M. Gorczyńska

 

 

 

Nasi olimpijczycy

Kwiatkowska Klaudia
Paczkowska Weronika
Redel Mateusz
Rudnicki Wojciech

Sylwetki nauczycieli

Sylwia Głuc
Małgorzata Karłowicz
Zbigniew Malinowski
Lech Przychodzień
Dariusz Roszkowski

Dodaj nas do...

Umożliwiamy dodanie aktualnie czytanego artykułu do Twego serwisu społecznościowego:


Odwiedzin dzisiaj:159
Odwiedzin wczoraj:269
Odwiedzin w tym miesiącu:4069
Odwiedzin w poprzednim miesiącu:3508
Odwiedzin wszystkich:331039
Najwięcej odwiedzin dziennie:680
...a było to:02-09-2013
.
Twoje dane:
Unknown Unknown
Unknown Unknown
Unknown Bot Unknown Bot
Twój IP: 54.158.26.39


Copyright © 2011-2016 Zespół Szkół w Wyszkowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Aktualizacje by Beata Beszterda

Stworzone dzięki Joomla!.