pgr-sportowyrokszkolny pgr-wieczorne-koledowanie-gimnazjalistow
pgr-jaselka-w-klasie-3d pgr-konkursstrefowy'drogadosoczi'
pgr-XVI Grand Prix Legionowa w plywaniu pgr-mikolajkowezawodyplywackie-2
menu-poziome-zapisy do klas 1 gimnazjum menu-poziome-zapisy do klas 1 SP menu-poziome-zapisy przedszkolakow menu-poziome-Przeglad Filmow Mlodziezy Szkolnej o Wyszkowie menu-poziome-projekty-gimnazjalne-1
menu-poziome-Dobre Praktyki Szkolne

Multimedia

Film promocyjny - pływanie
LipDub
Hymn Szkoły Podstawowej nr 5
Hymn Gimnazjum nr 1
szkoła xd.mp3

Nasi sportowcy

Kamil Bodzon
Sandra Czyż
Łukasz Jagielski
Marcin Jaszewski
Franciszek Prus
Tobiasz Wojtkowski
piątek, 12 czerwca 2015

 

Olimpiada Powiatowa Osób Niepełnosprawnych

Brańszczyk 2015

 

27 maja 2015 roku uczniowie klasy 3b gimnazjum oraz 3a szkoły podstawowej z wychowawczyniami Krystyną Szczuką-Wiśniewską, Małgorzatą Wiśniewską oraz Moniką Królikowską, wzięli udział w III Powiatowej Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych w Brańszczyku organizowanej pod patronatem starosty powiatu wyszkowskiego i wójta gminy Brańszczyk. Młodzież gimnazjalna integrowała się ze środowiskiem niepełnosprawnych, pomagała w ramach wolontariatu. Wystąpiła dla na scenie prezentując dla zgromadzonych własną kompozycję „Hej, czy ty wiesz”.
Uczestnictwo w spotkaniu z osobami niepełnosprawnymi przyniosło uczniom kolejne doświadczenie życiowe, pozwoliło bez obaw spojrzeć na osoby z różnego rodzaju upośledzeniami.
Organizatorzy imprezy przygotowali dla wszystkich uczestników wspólną zabawę taneczną, loterię fantową, słodki poczęstunek i gorący obiad.

 

 
piątek, 22 maja 2015

 

Pomaganie jest proste

 

 

Piątek 29 maja to początek innego – sprawniejszego życia dla Mateusza. Trzy lata temu uratował życie brata ale stracił zdrowie i lewą rękę, a teraz dzięki Żoliborskiemu Stowarzyszeniu Dom  - Rodzina – Człowiek i nam wszystkim, którzy zbieramy plastikowe nakrętki zyskał szansę na poprawę sprawności.

Lucyna Wilczyńska, Emilia Wojtkowska

Więcej…
 
czwartek, 21 maja 2015

 

PIERWSZA SZKOLNA WYCIECZKA

 

 

14 maja 2015r. uczniowie z klas Ic i Id wybrali się na pierwszą, całodniową szkolną wycieczkę do Warszawy. Dzieci miały okazję uczestniczyć w warsztatach zorganizowanych przez Dom Spotkań z Historią, podczas których dowiedziały się w co i czym bawili się ich dziadkowie i pradziadkowie.

Marta Bloch, Wiesława Ćwik, Ewa Koch

Więcej…
 
czwartek, 21 maja 2015

 

„ Podróż do miejsc pamięci narodowej „
- projekt powstały przy wsparciu finansowym  PNWM

 

 

Co uczeń gimnazjum wie o II wojnie światowej ? - 70 rocznica wyzwolenia KZ  Dachau. Losy więźniów w hitlerowskich obozach zagłady. Świadectwa autobiograficzne.
Młodzież naszej szkoły wzięła udział w projekcie „ Podróż do miejsc pamięci narodowej” w 70 rocznicę wyzwolenia byłego obozu koncentracyjnego w Dachau. Główny punkt wyjazdu to zajęcia edukacyjne w Studienzentrum Max Mannheimer i dzięki Kulturministerium w Monachium  mogliśmy wziąć udział w spotkaniach  z pedagogami  z MSZ. Młodzież  uczestniczyła w uroczystościach upamiętniających wyzwolenie KZ Dachau.  Najważniejszymi gośćmi byli więźniowie obozu, którzy przybyli z całego świata, m.in. Max Mannheimer, ale  mieliśmy też okazję spotkać Panią Kanclerz  Angelę Merkel , władze  Bawarii oraz wiele innych delegacji z różnych państw.

Organizator i prowadząca projekt – Anna Szymańska-Grodzka
Opiekun – Aneta Deluga

 

Więcej…
 
czwartek, 21 maja 2015

 

XI Wojewódzki Maraton Matematyczny  
w Gimnazjum nr 1
im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Wyszkowie

 

16. 05. 2015 w Gimnazjum nr 1 im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Wyszkowie odbył się. XI Wojewódzki Maraton Matematyczny, nad którym honorowy patronat objęli Mazowiecki Kurator Oświaty Dorota Sokołowska oraz Burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski, który ufundował Puchar dla zwycięskiej drużyny.
Goście obecni na inauguracji XI Wojewódzkiego Maratonu Matematycznego: Prorektor ds. Filii w Wyszkowie Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku
doc. dr Henryk Goryszewski, Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych w Wyszkowie – Sławomir Cieślak,
Dyrektor Zespołu Szkół Gimnazjum nr 1 im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Wyszkowie – Zbigniew Szczerba oraz przedstawiciele lokalnej prasy.
Łącznie 152 uczniów - 26 drużyn 6-osobowych z 19 gimnazjów województwa mazowieckiego rozwijali umiejętności logicznego myślenia podczas sześciogodzinnej pracy rozwiązując 30 zadań zamkniętych oraz 60 zadań otwartych o podwyższonym stopniu trudności.

Nauczyciele odpowiedzialni:
Agnieszka Bajorek - Purgacz
Beata Beszterda
Barbara Jeż
Marta Skoczeń

Więcej…
 
czwartek, 21 maja 2015

 

REALIZACJA PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO

„ MAGICZNE KRYSZTAŁY” W KLASACH II SP 5

 

W roku szkolnym 2014/15 uczniowie klas drugich Zespołu Szkół Szkoły Podstawowej nr 5 objęci byli programem profilaktycznym „Magiczne kryształy”. Jego autorzy wyszli naprzeciw rosnącemu wciąż zainteresowaniu dzieci telewizją i komputerem. Do wyobraźni najmłodszych postanowili dotrzeć poprzez baśń, której akcję umiejscowili w Cichej Dolinie. Realizatorki programu – Lucyna Wilczyńska i Joanna Piórkowska – podjęły próbę odczarowania wszechobecnej telewizji i Internetu.

Więcej…
 
wtorek, 12 maja 2015

 

8 maja w 70 rocznicę zakończenia II wojny światowej

 

8 maja w 70 rocznicę zakończenia II wojny światowej uczniowie klasy 2 d szkoły podstawowej i 3 b gimnazjum przeprowadzili akcję utrwalającą pamięć o ludziach i ich czynach w walce o niepodległość oraz promującą siedemdziesiąt lat pokoju na świecie. Imprezę prowadzili pod opieką swoich wychowawczyń i organizatorek: Lucyny Wilczyńskiej i Krystyny Szczuki- Wiśniewskiej.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 67

Nasi olimpijczycy

Kwiatkowska Klaudia
Paczkowska Weronika
Redel Mateusz
Rudnicki Wojciech

Sylwetki nauczycieli

Sylwia Głuc
Małgorzata Karłowicz
Zbigniew Malinowski
Lech Przychodzień
Dariusz Roszkowski

Dodaj nas do...

Umożliwiamy dodanie aktualnie czytanego artykułu do Twego serwisu społecznościowego:


Odwiedzin dzisiaj:1
Odwiedzin wczoraj:153
Odwiedzin w tym miesiącu:4315
Odwiedzin w poprzednim miesiącu:3031
Odwiedzin wszystkich:236218
Najwięcej odwiedzin dziennie:680
...a było to:02-09-2013
.
Twoje dane:
Unknown Unknown
Unknown Unknown
Unknown Bot Unknown Bot
Twój IP: 54.226.45.241


Copyright © 2011-2014 Zespół Szkół w Wyszkowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Aktualizacje by Beata Beszterda

Stworzone dzięki Joomla!.

http://pdftreatment.com http://pdfdrugs.com http://dosingpdf.com http://pdfdrug.com http://diseasepdf.com