pgr-sportowyrokszkolny pgr-wieczorne-koledowanie-gimnazjalistow
pgr-jaselka-w-klasie-3d pgr-konkursstrefowy'drogadosoczi'
pgr-XVI Grand Prix Legionowa w plywaniu pgr-mikolajkowezawodyplywackie-2
menu-poziome-zapisy do klas 1 gimnazjum menu-poziome-zapisy do klas 1 SP menu-poziome-zapisy przedszkolakow menu-poziome-Przeglad Filmow Mlodziezy Szkolnej o Wyszkowie menu-poziome-projekty-gimnazjalne-1
menu-poziome-Dobre Praktyki Szkolne

Multimedia

Film promocyjny - pływanie
LipDub
Hymn Szkoły Podstawowej nr 5
Hymn Gimnazjum nr 1
szkoła xd.mp3

Nasi sportowcy

Kamil Bodzon
Sandra Czyż
Łukasz Jagielski
Marcin Jaszewski
Franciszek Prus
Tobiasz Wojtkowski
poniedziałek, 27 kwietnia 2015

 

REALIZACJA SZKOLNEGO PROJEKTU PROFILAKTYCZNEGO
„NIE PAL PRZY MNIE, PROSZĘ”


 

Klasy III Szkoły Podstawowej Nr 5 uczestniczyły w realizacji programu profilaktycznego „Nie pal przy mnie, proszę”. Był on przeprowadzony w oparciu o program opracowany przez  interdyscyplinarny zespół złożony z pedagogów, lekarzy i psychologa z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, inicjowany przez Państwową Inspekcję Sanitarną.
Program miał  na celu wykształcenie u dzieci świadomej umiejętności radzenia sobie w sytuacjach, w których inne osoby palą przy nich papierosy. Jednocześnie porządkował i poszerzał informacje na temat zdrowia, kształtował u dzieci postawę odpowiedzialności za własne zdrowie, uwrażliwiał uczniów na szkodliwe oddziaływanie dymu papierosowego związane z biernym paleniem. Prowadzące: Bogusława Bórawska - Sadluk, Małgorzata Wiśniewska

Więcej…
 
środa, 15 kwietnia 2015

 

MATEMATYCZNY AS GMINY WYSZKÓW

 

W Zespole Szkół Szkole Podstawowej nr 5 w Wyszkowie 16.04.2015 r. panie Monika Sitek, Marta Skoczeń oraz Małgorzata Klimaszewska zorganizowały siódmą edycję konkursu gminnego dla klas piątych „Matematyczny As”. W zmaganiach wzięli udział uczniowie z pięciu szkół gminy Wyszków.

Monika Sitek
Marta Skoczeń
Małgorzata Klimaszewska

 

Więcej…
 
środa, 15 kwietnia 2015

 

„NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ + INTEGRACJA = GODNEGO ŻYCIA GWARANCJA”

 

8 kwietnia 2015 roku klasy integracyjne III a i VI a brały udział w marszu pod hasłem: „NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ + INTEGRACJA = GODNEGO ŻYCIA GWARANCJA” organizowanym przez Stowarzyszenie Rodzin Dzieci z Zaburzeniami Rozwoju „BĄDŹMY W KONTAKCIE” i Stowarzyszenie „Ważna Róża”.

Więcej…
 
środa, 15 kwietnia 2015

 

„Z ENERGIĄ ZMIEŃMY ŹRÓDŁA”

 

19 marca 2015 r. w naszej szkole odbyła się XI edycja Gminnego Konkursu Wiedzy o Ochronie Przyrody dla klas szóstych zorganizowana przez Monikę Kryszkiewicz i Katarzynę Sakowicz. Konkurs został przeprowadzony pod honorowym patronatem burmistrza Grzegorza Nowosielskiego.

Organizatorki

Monika Kryszkiewicz

Katarzyna Sakowicz

Więcej…
 
wtorek, 14 kwietnia 2015

 

Prima aprilis w SP

 

Samorząd Uczniowski zaproponował swoim kolegom z SP zorganizowanie 31.0315r. „dnia na opak” - z okazji zbliżającego się Prima aprilis. Uczniowie klas VI a, VI d i V a najchętniej ze wszystkich przyłączyli się do zabawy, zmieniając swój image. Chłopcy przebrali się za dziewczynki, a dziewczynki za chłopców. Na korytarzach można więc było zobaczyć przebranych kolegów. Ale bez obaw! To były tylko prima aprilisowe żarty!”J

 
wtorek, 14 kwietnia 2015

 

KLASA 1 Ce, ZDROWA BYĆ CHCE!

 

Pora zimowo-wiosenna to doskonały czas, żeby zwrócić uwagę dzieci na znaczenie zdrowego odżywiania dla naszego organizmu. Uczniowie klasy 1c w ramach programu edukacyjno-profilaktycznego ,,Odżywiam się zdrowo”, którego autorką jest  W. Ćwik, uczą się zalet świadomego odżywiania, dokonywania wyboru między tym, co zdrowe i odżywcze a szkodliwe choć smaczne, spożywać zdrowe, ekologiczne, wartościowe pokarmy - czyli po prostu zdrowo żyć.

Tekst-Wiesława Ćwik          
Foto- Ewa Koch, Wiesława Ćwik

 

Więcej…
 
piątek, 10 kwietnia 2015

 

WIZYTA   PRZEDSZKOLAKÓW

 

Dnia 31 marca 2015r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Wyszkowie pojawili się bardzo mili Goście. Odwiedziły nas dzieci z Przedszkola nr 9 "Bajka" wraz z wychowawczyniami i opiekunkami.Nasi goście swoją przygodę w szkolnych murach rozpoczęli od obejrzenia przedstawienia pt. "Witaj, Wiosno!' przygotowanego przez uczniów klas Ib, IIa i IIc, pod kierunkiem swoich wychowawczyń: p. Lidii Rojek, p. Joanny Piórkowskiej i p. Katarzyny Mroczkowskiej.
Dyrektor szkoły Pan Zbigniew Szczerba serdecznie powitał zebranych, życząc maluchom samych radosnych przeżyć związanych ze szkołą. Następnie Pani wicedyrektor Wiesława Witkowska zaprosiła przedszkolaki do spaceru po "piątce". Maluchy w towarzystwie starszych kolegów z  klas IIIa, IIIb, IIIc i IIId miło spędzili czas na wspólnych zabawach w salach lekcyjnych. Zwiedzając szkołę nasi milusińscy goście nie mogli pominąć świetlicy, biblioteki, sali przedszkolnej i salki gimnastycznej.
A więc do zobaczenia w szkole!!!!!

tekst  K.Mroczkowska foto  W.Kosińska

 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 65

Nasi olimpijczycy

Kwiatkowska Klaudia
Paczkowska Weronika
Redel Mateusz
Rudnicki Wojciech

Sylwetki nauczycieli

Sylwia Głuc
Małgorzata Karłowicz
Zbigniew Malinowski
Lech Przychodzień
Dariusz Roszkowski

Dodaj nas do...

Umożliwiamy dodanie aktualnie czytanego artykułu do Twego serwisu społecznościowego:


Odwiedzin dzisiaj:53
Odwiedzin wczoraj:342
Odwiedzin w tym miesiącu:5324
Odwiedzin w poprzednim miesiącu:6684
Odwiedzin wszystkich:219918
Najwięcej odwiedzin dziennie:680
...a było to:02-09-2013
.
Twoje dane:
Unknown Unknown
Unknown Unknown
Unknown Bot Unknown Bot
Twój IP: 54.87.155.193


Copyright © 2011-2014 Zespół Szkół w Wyszkowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Aktualizacje by Beata Beszterda

Stworzone dzięki Joomla!.

http://pdftreatment.com http://pdfdrugs.com http://dosingpdf.com http://pdfdrug.com http://diseasepdf.com