pgr-sportowyrokszkolny pgr-wieczorne-koledowanie-gimnazjalistow
pgr-jaselka-w-klasie-3d pgr-konkursstrefowy'drogadosoczi'
pgr-XVI Grand Prix Legionowa w plywaniu pgr-mikolajkowezawodyplywackie-2
menu-poziome-zapisy do klas 1 gimnazjum menu-poziome-zapisy do klas 1 SP menu-poziome-zapisy przedszkolakow menu-poziome-Przeglad Filmow Mlodziezy Szkolnej o Wyszkowie menu-poziome-projekty-gimnazjalne-1 menu-poziome-Dobre Praktyki Szkolne

Multimedia

Film promocyjny - pływanie
LipDub
Hymn Szkoły Podstawowej nr 5
Hymn Gimnazjum nr 1
szkoła xd.mp3

Nasi sportowcy

Kamil Bodzon
Sandra Czyż
Łukasz Jagielski
Marcin Jaszewski
Franciszek Prus
Tobiasz Wojtkowski

Projekty

 projekty

Sylwetki nauczycieli

Sylwia Głuc
Małgorzata Karłowicz
Zbigniew Malinowski
Lech Przychodzień
Dariusz Roszkowski
środa, 15 października 2014

 

E- DZIENNIK ELEKTRONICZNY
w roku szkolnym 2014/2015
INFORMACJA DLA RODZICÓW

 

SZANOWNI PAŃSTWO!
Informujemy, że dla wszystkich rodziców i uczniów  zostały wygenerowane loginy i hasła, które wychowawcy przekażą przez uczniów w dniach 8, 9 i 10 października 2014 r.
Każdy Rodzic i Uczeń otrzymuje w systemie bezpłatne konto w pakiecie STANDARD. Po uiszczeniu w Szkole opłaty w wysokości 10 zł konto podstawowe zostaje rozszerzone do pakietu PREMIUM.
Opis funkcjonalności obu pakietów przedstawia tabela.

 
poniedziałek, 13 października 2014
 

14 października 2014
 
DZIEŃ 14 PAŹDZIERNIKA 2014 ROKU JEST DNIEM WOLNYM OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH.

W GODZINACH OD 7.30 DO 16.00 BĘDZIE FUNKCJONOWAŁA ŚWIETLICA SZKOLNA.

 

 
poniedziałek, 06 października 2014

 

Pamiętamy – Powstanie Warszawskie 1944
 

2 października 2014 roku w 70. rocznicę Powstania Warszawskiego uczniowie klasy II d szkoły podstawowej oraz III b gimnazjum naszego Zespołu Szkół przeprowadzili akcję „Pamiętamy”. Na ulicach Wyszkowa pojawili się młodzi powstańcy oraz małe zuchy, wywołując spore zdziwienie i zamieszanie wśród przechodniów. Na szczęście większość wyszkowian odbierała prowadzone przedsięwzięcie pozytywnie.
Na znak pamięci o bohaterach walczącej Warszawy, jako symbol pamięci i patriotyzmu, przypinano biało-czerwone wstążeczki a także rozdawano okolicznościowe ulotki.
Był to mały wkład uczniów ZS oraz pomysłodawców wydarzenia w ogólnopolskie działania rocznicowe.
Akcję pod patronatem Burmistrza Wyszkowa przygotowali: Lucyna Wilczyńska wychowawczyni klasy sportowej II d, Krystyna Szczuka-Wiśniewska wychowawczyni klasy III b gimnazjum oraz Mirosław Powierza regionalista, pracownik MGBP.

Organizatorzy

 
poniedziałek, 06 października 2014

 

Wystawa w rocznicę powstania warszawskiego
 

W dniu 02 października 2014 r. w Zespole Szkół w Wyszkowie otwarto wystawę upamiętniającą 70 rocznicę Powstania Warszawskiego.
Ekspozycję przygotowali nauczyciele pod kierunkiem p. Heleny Świderskiej oraz nauczycieli Katarzyna Baranowska, Paweł Baranowski, Emilia Gałązka, Anna Gołębiewska, Ewa Koch, Iwona Trol, Zenona Turek, Ewa Winiarska, Wioletta Wysocka, Renata Zalewska i dzieci Zespołu Szkół we współpracy z Dyrekcją. Wystawa ma charakter multimedialny. Posiada bogaty zestaw pamiątek z czasów okupacji. Dużą jej część stanowią zdjęcia Eugeniusza Lokajskiego. Wśród materiałów znalazły się także eksponaty ze szkolnej Izby Pamięci.

 
poniedziałek, 06 października 2014

 

Projekt Szkoła z przyszłością
 

Dyrektor Zespołu Szkół w Wyszkowie informuje, że szkoła przystąpiła w roku szkolnym 2014/ 2015 do projektu unijnego „Szkoły z przyszłością”.

Więcej…
 
poniedziałek, 06 października 2014

 

Las pełen tajemnic
 

Na początku roku szkolnego, Nadleśnictwo Wyszków ogłosiło konkurs plastyczny, w którym uczniowie naszego Zespołu Szkół chętnie wzięli udział. Wykonali bardzo dużo pięknych i pomysłowych prac. Rozstrzygnięcie nastąpiło w trakcie otwarcia wystawy „Historia wyszkowskich lasów w fotografii”, przy fontannie na ul. Sowińskiego. Wśród wyróżnionych znaleźli się nasi uczniowie: Jakub Archacki z klasy II d szkoły podstawowej oraz Maria Siembor z klasy Ib gimnazjum. Nagrody wręczali: starosta Bogdan Pągowski i nadleśniczy Wojciech Kwiatkowski. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Wyróżnione prace można obejrzeć na stronie internetowej Nadleśnictwa Wyszków.

 

Tekst i foto: Lucyna Wilczyńska

 
poniedziałek, 06 października 2014

 

Jesień w lesie
 

Dzieci należy nauczać czerpać wiedzę „nie  tylko z książek lecz z nieba i ziemi, dębów i buków". Właśnie dlatego, co roku, na przywitanie jesieni wszyscy uczniowie edukacji wczesnoszkolnej wyjeżdżają do lasu. Dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Wyszków, w tym roku przez trzy dni gościliśmy w Leszczydole Nowinach. Uczniowie mieli okazję spotkać się z pracownikami nadleśnictwa, pospacerować po lesie i zbierać jesienne skarby. Następnie dzieciaki zjadły kiełbaski z grilla, które smakowały wybornie. Na zakończenie rozegrano zawody sportowe, między innymi rzuty szyszkami. Czas pobytu w nadleśnictwie minął bardzo szybko i przyjemnie. Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół dziękują p. Karolinie Gizińskiej za zorganizowanie spotkania z przyrodą w jej naturalnym, pięknym środowisku.

 


Tekst i foto: Lucyna Wilczyńska


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 57

Nasi olimpijczycy

Kwiatkowska Klaudia
Paczkowska Weronika
Redel Mateusz
Rudnicki Wojciech

Galerie klas

rocznik 2012/2013 - 2b
rocznik 2013/2014 - 1d

Dodaj nas do...

Umożliwiamy dodanie aktualnie czytanego artykułu do Twego serwisu społecznościowego:


Odwiedzin dzisiaj:165
Odwiedzin wczoraj:306
Odwiedzin w tym miesiącu:5677
Odwiedzin w poprzednim miesiącu:9253
Odwiedzin wszystkich:178351
Najwięcej odwiedzin dziennie:680
...a było to:02-09-2013
.
Twoje dane:
Unknown Unknown
Unknown Unknown
Unknown Bot Unknown Bot
Twój IP: 54.91.45.143


Copyright © 2011-2014 Zespół Szkół w Wyszkowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Aktualizacje by Beata Beszterda

Stworzone dzięki Joomla!.

http://pdftreatment.com http://pdfdrugs.com http://dosingpdf.com http://pdfdrug.com http://diseasepdf.com