search 5+ mail godlo godlo
07-200 Wyszków, ul. Geodetów 45
tel. kom. (+48) 500 151 115tel. (0-29) 742-45-59
e-mail: zs.wyszkow@wp.pl

Aktualności

ORGANIZACJA ZAJĘĆ W OKRESIE

ORGANIZACJA ZAJĘĆ W OKRESIE

17.03.2018
REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH
W DNIACH 19-20-21.03.2018 r. (pobierz)
„Śpiew i taniec – moja pasja”

„Śpiew i taniec – moja pasja”

16.03.2018
W naszej szkole kontynuowane są zajęcia wokalno – taneczne dla wszystkich chętnych uczniów.
Uczestnicy rozwijają swoje umiejętności wokalne pod okiem pań: Anny Ropelewskiej – Gerek i Marty Kwaśny (nauczycielki muzyki) oraz ćwiczą podstawę techniki tańca baletowego pod okiem pani Beaty Stawieckiej (pedagog tańca klasycznego, tancerz).
Spotkania odbywają się w piątki od godziny 15.30 do 17.00 w Szkole Podstawowej nr 5 w Sali nr 1 oraz w salce gimnastycznej 04.

Zapraszamy chętnych i zainteresowanych w/w zajęciami.

organizatorki: Marta Kwaśny i Anna Ropelewska – Gerek
Zaproszenie dla wyszkowian na spotkanie z ambasadorem Syrii

Zaproszenie dla wyszkowian na spotkanie z ambasadorem Syrii

15.03.2018
 
Plakaty wykonała uczennica klasy IVD Gabrysia Kowalik.

Szanowni mieszkańcy Wyszkowa,
z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że w piątek 16 marca w naszym mieście – w Szkole Podstawowej nr 5 – będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie.
Tego dnia zaszczyci nas swoją obecnością ambasador Syrii – Pan Bassen Jouman- Agha. Chce podziękować osobiście za dary i serdeczne słowa, przekazane przez społeczność naszej szkoły, dla dzieci z Aleppo. Z tej niezwykłej okazji zapraszamy wszystkich mieszkańców Wyszkowa do wzięcia udziału w spotkaniu z ambasadorem o godz. 9:30 w Hali WOSiR.

Wizyta dyplomaty to wynik współpracy naszej szkoły z Polskim Korpusem Pokoju, fundacją zajmującą się m.in. zwalczaniem skutków klęsk żywiołowych w kraju i za granicą oraz działaniem na rzecz przestrzegania praw człowieka.

Uczniowie i rodzice Szkoły Podstawowej nr 5 w aktywny sposób włączyli się w pomoc dzieciom poszkodowanym w sierpniowych nawałnicach na Pomorzu. Zorganizowano kiermasz ciast, z którego dochód przekazaliśmy ofiarom kataklizmu. Dodatkowo, za pośrednictwem Polskiego Korpusu Pokoju, pojechał na Pomorze ogromny transport zabawek i gier edukacyjnych podarowanych przez uczniów.

Owocem współpracy była ponowna wizyta komendanta PKP w naszym mieście w grudniu na III Koncercie Charytatywnym pt. „Bądź aniołem - otwórz serce”. Nastąpiło przekazanie ogromnej ilości darów – tym razem dla syryjskich dzieci z Aleppo. O naszej ofiarności dowiedział się ambasador Syrii. Dyplomata poruszony naszą hojnością – darami oraz pięknymi, wzruszającymi listami dzieci do syryjskich rówieśników, postanowił nam za to osobiście podziękować
Z tej niezwykłej okazji zapraszamy wszystkich mieszkańców Wyszkowa do wzięcia udziału w spotkaniu z ambasadorem. Odbędzie się ono 16 marca 2018 o godz. 9:30 w Hali WOSIR.

Zwracamy się również z apelem o współpracę do społeczności szkół gminy Wyszków i uczestnictwo w spotkaniu. Prosimy również o uczestnictwo w zbiórce darów, które można ze sobą przynieść. Zostaną one przekazane na ręce syryjskich gości. Zbieramy przybory szkolne (kredki, ołówki, pisaki, piórniki, itp.) oraz pluszowe zabawki.
                                                                                                     W imieniu społeczności szkoły
                                                                                                         Emilia Wojtkowska
                                                                                                   Szkoła Podstawa nr 5 w Wyszkowie
 

 
ZAJECIA SPORTOWE

ZAJECIA SPORTOWE

12.03.2018
ZAJĘCIA SPORTOWE Z ELEMENTAMI GIMNASTYKI KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNEJ
HARMONOGRAM ZAJĘĆ (pobierz)
SZANOWNI RODZICE

SZANOWNI RODZICE

06.03.2018

Serdecznie zapraszamy Państwa wraz z dzieckiem

w środę 14 MARCA 2018 r. w godz. 1700 -1830
do Szkoły Podstawowej nr 5 w Wyszkowie, ul. Geodetów 45
na DZIEŃ OTWARTY -plakat (pobierz)
1 2 3